Değerli Meslektaşlarımız,

ODSED III. Olağan Genel Kurulu Divan Kurulu 28.09.2019 tarihinde ByOtell İstanbul’da gerçekleşmiştir. Genel Kurulumuza SEİK ve TÜSED Başkanı Sn. Ahmet Nedim ERDEM, SEİK üyeleri Sn. Seçkin DURAHİM, Sn. Fikret GÜLBAHAR ve Sn. Oğuz Vasıf İPKİN de teşrif etmişlerdir.

Genel Kurulumuz Divan Kurulu seçimi ile başlamıştır. Divan Kurulu’na Sn. Hasan İLERİ, Sn. Dilek ŞAHİN ve Sn. Safa Onur YUMAK seçilmiştir. Divan Kurulu Başkanı Sn. Hasan İLERİ ilk söz hakkını Sn. Ahmet Nedim ERDEM’e vermiştir.

Daha sonra Derneğimizin Başkanı Sn. İlter Mutlu TÜRK tarafından faaliyet raporu açıklanmış ve oy birliğiyle ibra edilmiştir. Devamında Denetim Kurulu raporu açıklanarak Dernek Yönetimi ibra edilmiştir. Dernek Yönetim Kurulu seçimlerinin 3 yılda bir yapılması, Disiplin ve Sicil Kurulları’nın kaldırılması yönündeki tüzük değişikliklerinin yapılmasına oybirliğiyle karar verilmiştir.

Devamında Yönetim Kurulu Üyesi Adayı Sn. Engin ÖZAYDIN söz almıştır. Akabinde yapılan seçim neticesinde Dernek Kurulları’na aşağıdaki meslektaşlarımız seçilmişlerdir.

Derneğimiz ve Mesleğimiz için hayırlı olmasını diler, Genel Kurula katılan tüm meslektaşlarımız ve misafirlerimize şükranlarımızı sunarız.